Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
AS Madonas Ūdens paziņojums
24.10.2018

AS “Madonas ūdens” atkārtoti piedāvā iespēju ziemas sezonas laikā to privātmāju īpašniekiem, kuri šajā periodā neizmantos ūdeni, noņemt ūdens patēriņa skaitītājus, pieņemt glabāšanā un līdz ar siltā laika iestāšanos uzlikt atpakaļ. Tas paredzēts, lai pasargātu skaitītājus no sasalšanas un iespējamas ūdens noplūdes. Skaitītāju sasalšanas gadījumā par visām sekām atbildību nes privātmājas īpašnieks.

Šo pakalpojumu pēc iepriekšējas pieteikšanās veiksim: Barkavas pagastā – 17. novembrī; Aronas un Liezēres pagastā – 18. novembrī; Ļaudonas pagastā – 19. novembrī; Ošupes pagastā – 20. novembrī; Praulienas pagastā – 21. novembrī; Sarkaņu un Dzelzavas pagastā – 22. novembrī; Madonā – no 26. līdz 30. novembrī.

Par iespēju pieteikt pakalpojumu lūgums sazināties ar “AS Madonas ūdens” pa tālruni 64807070. Pakalpojuma cena – 5 eiro.


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 135 ar 7 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

BRĪVPRĀTĪGO DARBSKārtība Elzas un Arvīda Lazdupa vārdā nosauktās stipendijas piešķiršanaiAS „Latvijas valsts meži” Vidusdaugavas mežsaimniecība izsludina konkursu „Jaunaudžu kopšana 2011./2012.gados”VID informācijaInformācija.Madonas Dzimtsarakstu nodaļa uz laiku slēgta!PAZIŅOJUMS PAR IZMAIŅĀM NOMAS MAKSĀ MAZDĀRZIŅU UN PALĪGSAIMNIECĪBU ZEMES NOMAI
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |