Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
Par iespēju deklarēt dzīvesvietu elektroniski
19.03.2009

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde nodrošina iespēju deklarēt dzīvesvietu elektroniski, izmantojot portālā www.latvija.lv pieejamo e-pakalpojumu „Dzīvesvietas deklarācijas iesniegšana”.
Elektroniski iespējams deklarēt gan savu, gan sava nepilngadīgā bērna, aizbildnībā vai aizgādnībā esošas personas dzīvesvietu.


E-pakalpojumā deklarācija tiek sagatavota, izmantojot īpašu tiešsaistes formu, un dzīvesvieta tiek deklarēta tiešsaistē. Tā kā dati tiek automātiski pārbaudīti Valsts Adrešu reģistrā un Iedzīvotāju reģistrā, tiek novērstas iespējamās kļūdas, un pakalpojuma saņemšanas process ir ātrāks un ērtāks.
Pakalpojuma izmantošanai nepieciešams VAS „Latvijas Pasts” izsniegts drošs elektroniskais paraksts (e-paraksts). Informācija par e-paraksta saņemšanu pieejama e-paraksta mājaslapā www.e-me.lv.


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 365 ar 9 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

AS Madonas Ūdens paziņojumsBRĪVPRĀTĪGO DARBSKārtība Elzas un Arvīda Lazdupa vārdā nosauktās stipendijas piešķiršanaiAS „Latvijas valsts meži” Vidusdaugavas mežsaimniecība izsludina konkursu „Jaunaudžu kopšana 2011./2012.gados”VID informācija
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |