Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
Pirmo reizi- muzeja nakts MUCENIEKOS
12.05.2015

2015.gada 16. MAIJĀ uz Muzeju nakti pirmo reizi aicināja latviešu literatūras celmlauža, pirmā bērnības atmiņu tēlojuma autora Doku Ata muzejs „Mucenieki”, kas atrodas Dzelzavas pagastā, Madonas- Gulbenes šosejas malā, netālu no Madonas un Gulbenes novadu robežas.

Muzeja naktī bija iespēja skatīt Doku Ata muzeja ekspozīciju, senlietu klētiņu un bišu māju pavisam neierastā gaisotnē, iedegt un priecāties par  gaismas ceļu un  iesaistīties dažādās radošās aktivitātēs, pētīt dzelzavas pansionāta un dienas aprūpes centra darbinieku sarūpēto rokdarbu izstādi, kārtīgi izdziedāties, kā arī baudīt cienastu no lielā zupas katla.

"Mucenieki" varēja lepoties ar negaidīti kuplu apmeklētāju pulku. Bija sanākuši un sabraukuši ne tikai pašmāju ļaudis, bet arī tuvi un tāli ciemiņi. Skanēja dziesmas, joki, smiekli. Jo vairāk krēsla pārņēma apkārtni, jo spožāk iemirdzējās gaismas ceļš un "Mucenieku" pagalmā aizdegtā Ūsiņa zīme.

Liels paldies visiem, visiem, kas aktīvi un atsaucīgi iesaistījās, palīdzēja , atbalstīja un piedalījās šīs jaunās tradīcijas skaistajā sākumu: Sandrai Deikmanei, Rudzīšu ģimenei, "Varianta" dziedātājām, Ivetai Apenītei un Dzelzavas pansionāta kolektīvam, Silavu ģimenei, Plotku ģimenei, Valentīnai Pamšei, atsaucīgajiem, pozitīvajiem un enerģiskajiem  Dzelzavas jauniešiem.

Paldies TEV, kas atnāci, darbojies, iesaistījies.

Tiekamies "Muceniekos" Vasaras vidus svētkos, šovasar 18.jūlijā. Nāc, Tu esi gaidīts!


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 986 ar 0 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

Dziesmu un Deju svētku karoga pacelšana DzelzavāDZELZAVĀ DZIED!!!Atskats uz notikušajiem pasākumiem.Lāpu gājiens un piemiņas brīdis pie pieminekļa.Vokālo ansambļu salidojums.MUZEJA NAKTS "No putekļiem ārā no dūmiem"Dzejas diena ar Lauri Valteru Doku Ata muzejā
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |