Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
Senioru deju grupa
03.07.2007

Jau 7 gadus kultūras namā darbojas, aktīvi koncertē un ar savu sniegumu tālus un tuvus skatītājus priecē senioru deju grupa "Dzeldes" Jāņa Šķēles vadībā.

Senioru deju grupa „Dzeldes” dibināta 2000. gada 5. februārī. Vadītājs Jānis Šķēle.
“Dzeldes” nozīmē- nātres. Un varbūt tieši šis vārds patiesi raksturo Dzelzavas dejotāju asumu, mērķtiecību, izturību, spītību ikdienas mēģinājumu darbā, kā rezultātā top spraiga, atraktīva, neatkārtojama raksturdeja uz skatuves.
Grupā darbojas 10 dalībnieces. Visas dejotājas nāk ar lielu vēlēšanos radīt, rast gandarījumu savai dvēselei. Jo tā taču ir iespēja gan parādīt sevi, gan nest prieku citiem!
Pirmo gadu deju kolektīvu vada Marika Šķēle. No kolektīva dibināšanas sākuma joprojām dejo piecas izturīgākās dalībnieces – Anna Bandere, Anna Zuitiņa, Inga Krūmiņa, Marija Asarīte, Astrīda Briģere. Vēlāk kolektīva darbībā aktīvi iesaistās– Daina Petkune, Regīna Jubele, Lidija Andersone, Veneranda Zviedre, Lilita Bērziņa.
Pamazām tiek apgūti dejotprasmes pamati. Katra deja ir stāsts, un to ir jāprot izteikt skatītājam. Repertuārs ir plašs – 34 dejas. Visām dejām horeogrāfiju veidojis vadītājs Jānis Šķēle. Kolektīva vadītājs ir ar lielu pieredzi, ļoti prasīgs, enerģisks, tāpēc rezultāti neizpaliek.
„Dzeldes” vienmēr kuplina pasākumus savā pagastā. Ar koncertiem apbraukāts viss Madonas rajons, būts arī Cēsu un Gulbenes pusē. Koncertēts aiz Latvijas robežām – Igaunijā, Polijā, Lietuvā.


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 872 ar  


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

Liedes upe.Dzelzavas pagasta apraksts.Līnijdeju grupa Vokālais ansamblis '' VARIANTSDabaDeju kolektīvu SADANCIS 24.02.2017.BALLE - grupa ZAĻĀ GAISMA
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |  
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux