Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
Ievas Kerēvicas un Zaļā meža kora koncerts Dzelzavā.
19.01.2010

Saule, ņemi mani atkal!17.janvāra pēcpusdienā skaistu, emocionālu koncertu savā dzimtajā pusē Dzelzavā sniedza dziedātāja Ieva Kerēvica un viņas vadītais Zaļais meža koris.

Vēstule. Gan Ieva, gan viņas koris popularitāti un skatītāju mīlestību ieguva TV šova „Koru kari-2” laikā, izcīnot galveno balvu 15000 eiro, kas tika ziedoti Madonas slimnīcai.
Patīkami bija vērot jau zināmos, TV ekrānos vērotos priekšnesumus, kas apvienoti pārdomātā, spraigā, krāšņā programmā. Starp kora priekšnesumiem nelielas muzikālas pārejas veidoja mūziķu grupa un Ievas vokālās improvizācijas. Programmas salikums saturiski ļoti pārdomāts. Kā vinmēr perfekti un pārliecinoši bija Ievas solo numuri. Ļoti pārliecināja kora dzīvā, vienotā, aizrautīgā nevainojami izstrādātā skatuviskā darbība. Koncerts aizritēja „vienā elpā”. Pārpildītajā skatītāju zālē valdīja pozitīva, atsaucīga gaisotne, nemitējās aplausi, neizpalika arī kāda prieka un saviļņojuma asara...
Vissiltāk tika sveikti savējie, dzelzavieši- Ieva Kerēvica un kora dalībnieks Didzis Kalniņš.
Paldies IEVAI un Zaļajam meža korim par pozitīvajām emocijām, ko izbaudījām TV šova laikā, katru svētdienas vakaru pārdzīvojot, līdzdzīvojot, balsojot un priecājoties par savējiem. Mēs esam lepni par viņu panākumiem, kas kaldināti spraigā, nogurdinošā un ļoti intensīvā darbā.
Īpašs paldies Ievai par iespēju šo pašlaik tik pieprasīto , tehniski sarežģīto koncertu pašā lielās tūres sākumā vērot klātienē pie mums, mazajā Dzelzavā.
Lai veiksmīga aizsāktā koncerttūre un neizsīkstoša skatītāju mīlestība!

Dzelzavas koncertā foto mirkļus tvēra Sandra Deikmane.

mīļais....redzi, Tu jau atkal smaidi!


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 547 ar 6 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

BALLĪTE ar grupu ROLISEKONCERTS Ziemassvētku noskaņāsSolistu apvienības JUBILĀRI koncerts Latvijas dzimšanas dienā.Vokālo ansambļu sadziedāšanās koncertsIevas Kerēvicas koncertsAta Ieviņa valsts svētku koncerts Sveiciens svētkos no Dzelzavas pagasta! Dzelzavā ielīgo un līgo! VIDEO
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |  
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux