Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
Zaļi domāsi- zaļi dzīvosi!
28.04.2008

Talcinieki gatavi darbam.Ar šādu devīzi čaklākie dzelzavieši 19.aprīļa rītā, atsaucoties pagasta padomes un Dzelzavas pamatskolas aicinājumam, pulcējās uz pils apkārtnes un parka sakopšanas talku.

Normunds Vilmanis ar saviem vīriem parka skopšanā.
Pēc īsas pagasta padomes priekšsēdētāja Elmāra Vaska uzrunas sākās lielie darbi, ko vadīja priekšsēdētājs un skolas saimniece Sandra Deikmane. Darba pietika visiem. Tika sakopta skolas apkārtne, dārzs, lielākā daļa parka, kur notika ne tikai lapu kasīšana, bet arī zaru zāģēšana , dīķa tīrīšana, pieminekļa sakopšana.
Pavisam talkoja 158 dzelzavieši. Lielākā daļa talcinieku- Dzelzavas pamatskolas skolēni, skolotāji un vecāki. Talkotāju rindās gan mūsu jaunieši- skolas absolventi, gan vecāka gada gājuma ļaudis. Vienaldzīgo nebija! Bet īpašs paldies visiem ar skolu tieši nesaistītajiem ļaudīm, kas atsaucās, atrada laiku un iespēju kopīgos darbus virzīt, izlīdzot ne tikai ar darba rokām, bet arī ar savu tehniku: Normundam Vilmanim un viņa vīriem, Jānim Lūsim un viņa strādniekiem, Jānim Plotkam, Vladislavam Aninam, Jānim Silavam, pašvaldības SIA „Dzelzava” vīriem un citiem. Paldies Osvaldam Vanagam par iniciatīvu un ieguldīto darbu pieminekļa sakopšanā!
Pēc padarītā darba visi talcinieki pulcējās pie ugunskura, kurā cepās kartupeļi, katram tika skolas saimnieču sarūpētās desiņas un rabarbermaize. Paliek prieks par ražīgo dienu, par to, ka arī mēs, dzelzavieši, kopā varam un spējam paveikt tik daudz.
Bet pēc labi padarīta darba- jauka atpūta! Pievakarē lielum liela daļa talcinieku un citi interesenti pulcējās kultūras namā uz Baltinavas dramatiskā kolektīva izrādi "Ontans i Anne" un- sirsnīgi smējās un dzīvoja līdzi galveno varoņu gaitām veselas 3 stundas!

Osvalds Vanags ar savu


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 201 ar 1 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

Pirmo reizi- muzeja nakts MUCENIEKOSDziesmu un Deju svētku karoga pacelšana DzelzavāDZELZAVĀ DZIED!!!Atskats uz notikušajiem pasākumiem.Lāpu gājiens un piemiņas brīdis pie pieminekļa.
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |