Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
LIEKAM JAUNU BILDI!
02.11.2009

...ir laiks, kad aiz loga vējš gaisā pametis pēdējās lapas un ik pa brīdim slapjām, pelēcīgi drēgnām pārslām krīt pirmais sniegs... ir laiks, kad sabiedrībā visbiežāk lietotie termini ir „krīze”, ‘dižķibele”, „optimizēšana” un „starptautiskie aizdevēji”, kad vispārējā pārticība ir nozudusi kašķīguma miglā, bet dzīves kvalitāte katastrofāli krītas...
BET
24.oktobra vakarā Dzelzavas kultūras nama zālē bija pulcējušies ļaudis, kas var, grib un spēj ieraudzīt šajā rudenī saules staru ar smaidu un prieka dzirksti,jo tieši tovakar savu aktīvo darba sezonu pilnīgi oficiāli aizsāka Dzelzavas kultūras nama dziedātāji, dejotāji un aktieri.

Pasākumu vada Emīls un Sandis. Turpmāk gan pašmāju, gan viesmākslinieku sniegumu būs iespēja vērot uz gaišas, gaismotas, jaunām drapērijām aprīkotas skatuves, līdz ar to jebkurš priekšnesums iegūs pavisam jaunu veidolu. Tāpēc visi kopā LIEKAM JAUNU BILDI!!!!!
Savu 15. darba sezonu uzsāka un renovēto skatuvi ieskandināja dzelzaviešu skanīgākais kolektīvs- vokālais ansamblis „Variants”. Jauno bildi lika azartiskās, radošās un optimistiskās līnijdejotājas- grupa „Silver Step” Rutas Kaļvas vadībā. 10.darba sezonā iedancoja nenogurdināmās, pieredzes bagātās „Dzeldes” un viņu vadītājs horeogrāfs Jānis Šķēle. Protams, notiekošo apspriest bija ieradušās arī vietējās aktīvistes Amālija un Dārta. Smieklu un aplausu pavadībā tika izrādīta vietējo aktieru iestudētā operete par Sarkanbiksīti un Vilku. Pasākumu vadīja Emīls Lielpēters un Sandis Kalniņš, fotografēja Jānis Špunders.
Par jauno skatuves veidolu paldies tika teikts Dzelzavas pagasta pārvaldei un vadītājam Elmāram Vaskim. Par ieguldīto darbu skatuves tapšanā , par spēju rast risinājumu jebkurai problēmai – pateicība Česlavam Nikolajevam.
Jauna skatuves bilde ir ielikta, jauna, skanīga Dzelzavas kultūras nama kolektīvu sezona aizsākta! Lai vienmēr no šīs skatuves strāvo dzīvesprieks, emocijas, enerģija un optimisms! Lai vienmēr no skatītāju zāles plūst labvēlība un atbalsts un lai ir tā, ka pašu mājās pat sienas palīdz!

(Jāņa Špundera foto)

Jauno bildi liek Silver Step.


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 523 ar 6 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

Pirmo reizi- muzeja nakts MUCENIEKOSDziesmu un Deju svētku karoga pacelšana DzelzavāDZELZAVĀ DZIED!!!Atskats uz notikušajiem pasākumiem.Lāpu gājiens un piemiņas brīdis pie pieminekļa.LIEKAM JAUNU BILDI!(fotomirkļi)
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |  

Powered by TurnKey Linux