Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
Vokālo ansambļu sadziedāšanās koncerts
10.11.2017

25. novembrī Dzelzavas kultūras namā uz kopīgu sadziedāšanos koncertā „Par prieku sev, par prieku tev” pulcēsies 12 vokālie ansambļi no Madonas un kaimiņu novadiem.

Koncertā sadziedās Jaunjelgavas novada Staburaga pagasta sieviešu vokālais ansamblis „MiLaRe” un Sunākstes vokālais ansamblis "Mežarozes", Aizkraukles novada kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis „Spīdala” un vīru vokālais ansamblis „Es atnākšu”, Gulbenes novada Lejasciema kultūras nama jauktais vokālais ansamblis „Akcents” , Ādažu KC vokālais ansamblis "Mēs tikāmies martā", Lubānas kultūras nama vokālais ansamblis „Naktsputni”, kā arī Madonas novada ansambļi: Lauteres tautas nama sieviešu vokālais ansamblis „Mežābele”, Kalsnavas pagasta Aiviekstes sieviešu vokālais ansamblis „Vīzija”, Degumnieku kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis „Harmonija”. Viesus aicināja un pasākuma saimnieku lomās iejutīsies Sarkaņu pagasta TN „Kalnagravas” jauktais vokālais ansamblis „Rondo” un Dzelzavas KN sieviešu vokālais ansamblis „Variants”.

Koncerts būs skanīgs un daudzveidīgs, jo katrs kolektīvs ir īpašs, katram ir savs repertuārs, savs skanējums un savs priekšnesuma pasniegšanas vieds. Dziesmas skanēs no sirds uz sirdi, par prieku sev un tev.

Aicināti visi interesenti! Ieeja uz pasākumu- bez maksas.


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 125 ar 0 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

BALLĪTE ar grupu ROLISEKONCERTS Ziemassvētku noskaņāsSolistu apvienības JUBILĀRI koncerts Latvijas dzimšanas dienā.Ievas Kerēvicas koncertsBaltinavas teātris 29.oktobrīAta Ieviņa valsts svētku koncerts Ainara Bumbiera koncerts
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |